Російський VIP-пропагандист Кисельов надіслав запит на інтерв'ю з Байденом. Пропонує бути як Путін

Російський VIP-пропагандист, гендиректор медіагрупи "Россия сегодня" Дмитро Кисельов надіслав запит на інтерв'ю з президентом США Джо Байденом. Про це він розповів в ефірі одного з підконтрольних йому телеканалів.

"Ми вважаємо, що нашим країнам бракує можливості слухати і чути одна одну, і вважаємо, що президент Російської Федерації Володимир Путін подав гідний приклад, погодившись на інтерв'ю, орієнтоване на американського глядача", - написав Кисельов у своєму запиті.

Як повідомлялося раніше, інтерв'ю у російського диктатора брав досить лояльний до нього журналіст зі США, прихильник Дональда Трампа Такер Карлсон. Дмитро Кисельов, зі свого боку, входить до пулу найбільш наближених до Володимира Путіна пропагандистів і займає відверто антиамериканську позицію.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті