Російський ТК розповів про те, що підконтрольна Януковичу будівельна компанія в заплаві Москви-річки житловий квартал побудувала

Популярний російський Телеграм-канал «Образ будущего» розповів про те, що підконтрольна Віктору Януковичу будівельна компанія в заплаві Москви-річки житловий квартал побудувала

«Усе-таки око тішиться, дивлячись на Москву, яка покращала, не без участі сім'ї Януковича. Підконтрольна їй будівельна компанія цілий квартал у заплаві Москви-річки відбудувала. Напевно, це нагорода за блискуче управління Україною?», - пише автор.

Назву кварталу та афілійовану з президентом-втікачем України будівельну фірму він не вказує. 

Раніше в українських ЗМІ повідомлялося, що за адресою московського бізнес-центру Atlantic прописана пов'язана із сином Віктора Януковича фірма - «Східний альянс», якою володіє Едуард Слинько. Людина з таким ім'ям і прізвищем раніше обіймала керівну посаду в українській корпорації «Менеджмент Ассетс Компанії». Її бенефіціаром через «Мако Холдинг» був Олександр Янукович.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті