Російський слідком висунув обвинувачення двом генералам ЗСУ і 25 іноземним громадянам, які воювали на Донбасі

У росії слідчий комітет заочно висунув обвинувачення двом генералам ЗСУ. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 22 вересня.

Зокрема, окупанти звинуватили українських генерал-майора Віктора Ніколюка та генерал-лейтенанта Михайла Драпатого, які, за версією росіян, у 2017 і 2019 роках здійснювали загальне командування проведенням Операції Об'єднаних сил України. Звинувачення полягає в тому, що під їхнім командуванням, у ці роки були обстріли окупованої території Донбасу.

Крім того, пропагандисти повідомляють, що в рамках "розслідування кримінальної справи про найманство", росіяни заочно "звинуватили" ще 25 іноземців, серед них громадяни Австралії, Австрії, Аргентини, Бельгії та інших країн. 

"Загалом кримінальне переслідування здійснюється щодо понад 200 іноземних громадян", - пишуть пропагандисти.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті