Російський пропагандист закликав співгромадян не чекати швидкого завершення «СВО»

Російський пропагандист і кореспондент «Комсомольской правды» Олександр Коц закликав росіян не чекати швидкого завершення «СВО». 

Також він визнав, що якщо торік ЗСУ били по тилах росіян в окупованій частині Запорізької, Херсонської областей і в Криму, то тепер битимуть по Курській і Бєлгородській областях.

"На жаль, не буде швидкого якогось закінчення СВО. Судячи з останніх заяв Володимира Путіна, все-таки буде довга битва на знос. Різні бойові дії йдуть (...) Але якихось великих проривів, кавалерійських наскоків найближчим часом чекати не треба. Буде ця важка планомірна робота на знос. Противник при цьому буде все більше і більше застосовувати масовані нальоти безпілотників на нашу територію, вже застосовують і плануючі французькі та американські боєприпаси, і «Хаймарси». Вони, природно, намагатимуться вибивати у нас пункти управління, ППО, РЕБ і зв'язок. Але ми все це вже проходили, тому в мене немає якихось панічних настроїв, і торік, коли тривав «контрнаступ», вони так само били по наших ближніх і дальніх тилах, але на території Херсонської, Запорізької областей, у Криму. А тут, на жаль, це буде Білгородчина і Курська область, від цього не втекти", - сказав він.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті