Російський пропагандист брутально бреше, що Україна готує етнічні чистки в російськомовних регіонах 

Російський пропагандист Борис Рожин брутально бреше, що Україна має намір проводити етнічні чистки в російськомовних регіонах. Про це так званий експерт Центру військово-політичної журналістики розповів донецьким ЗМІ. 

За його словами, «тема знищення російського населення Донбасу і Криму є одним із базових елементів військової пропаганди київського... режиму».

Нібито українська влада робить акцент на тому, що їй потрібно повернути виключно окуповані Росією території, а не людей, які там проживають. 

«Щодо людей, які там проживають, відкрито проголошують наміри влаштувати там етнічні чистки, які переходять в етноцид росіян і російськомовних», - робить «експерт» нічим не підтверджену заяву.

Неправдою є і теза Рожина про те, що «в Україні неодноразово на офіційному рівні висловлювалися за депортацію росіян з Донбасу і Криму». Жодного прикладу таких висловлювань він не навів.

Єдиним аргументом на користь цієї грубої пропаганди стало «цитування» спотвореної і перекрученої заяви президента України. Нібито Зеленський закликав жителів Донбасу, які вважають себе росіянами, їхати в Росію. Насправді президент, навпаки, стверджував, що незалежно від мови всі жителі Донбасу є повноправними громадянами України, а виїхати в РФ пропонував тільки тим, хто вважає своєю батьківщиною сусідню державу.  

«Я вважаю, що, якщо ти сьогодні живеш на тимчасово окупованій території Донбасу і ти вважаєш, що “наше діло праве”, “нам в Росію”, “ми росіяни”, - велика помилка залишатися жити на Донбасі...», - дослівно сказав Володимир Зеленський. Він підкреслив, що «ніхто нікого виганяти не буде», це має бути самостійне рішення людини. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті