Російський "Промсвязьбанк" відкрив у "ДНР" 84 відділення

Російський «Промсвязьбанк» у квазіутворенні "ДНР" поглинув місцевий банк "ПСБ Донецьк" і тепер банк на окупованій території Донеччини має 84 відділення. Про це 3 лютого пишуть сепаратистські ЗМІ з посиланням на ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна.

Зазначається, що сьогодні Пушилін провів зустріч із заступником міністра фінансів РФ Олексієм Мойсеєвим, головою комітету Держдуми з промисловості та торгівлі Володимиром Гутєнєвим, головою «Промзв'язку банку» Петром Фрадковим та заступником голови Банку росії Сергієм Бєловим.

«У „Промзв'язку банку“ в республіці на даний момент 84 відділення у 25 населених пунктах. Підписано договір, за яким банк придбав ТОВ „ПСБ Донецьк“, що дозволить йому значно збільшити кількість відділень…», - цитується Пушилін.

Зазначимо, що ПАТ «Промзв'язокбанк» після повномасштабного вторгнення РФ в Україну потрапив під блокуючі санкції США - всі активи банку в юрисдикції країни заморожені. Після цього "Промзв'язокбанк" почав надавати послуги фізичним та юридичним особам в окупованому Криму, а тепер – у псевдоутворенні "ДНР".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті