Російський обстріл Куп'янська - рятувальники знайшли під руїнами ще одну загиблу

Рятувальники виявили тіло другої загиблої внаслідок російського удару по центру Куп'янська. Про це 25 квітня в Telegram повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Під час розбирання завалів будівлі музею в Куп'янську, в яку сьогодні вранці влучила російська ракета С-300, рятувальники виявили тіло другої жінки", - заявив чиновник.

Інформацію про двох загиблих підтвердили і в ДСНС. Крім цього, рятувальники також повідомили, що близько 10 осіб унаслідок обстрілу дістали поранення. З них чотири людини потрапили до лікарні.

"Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким жертв цього російського теракту. Вкотре закликаю всіх харків'ян і жителів області не ігнорувати сигнали тривоги", - додав Синєгубов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти вдарили по центру Куп'янська і зруйнували краєзнавчий музей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Донбас
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" і "ЛНР" розповіли, що жити треба за "веру, царя и отечество". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу спробували закріпити у свідомості жителів регіону необхідність беззаперечного підпорядкування владі. Йдеться про нав'язування державної ідеології, сформульованої майже 200 років тому міністром народної освіти...
Всі статті