Російський Мін'юст не знайшов підстав для включення Алли Пугачової до списку "іноагентів" - Телеграм-канали

Мін'юст РФ не знайшов підстав для занесення Алли Пугачової до списку "іноагентів". Про це пишуть російські Телеграм-канали з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

"Було подано низку заяв - їх чомусь різні громадські працівники направляли в Генпрокуратуру, а не в міністерство юстиції РФ. Тому всі ці доноси - інакше їх назвати і розцінити складно - були спрямовані вже в Мін'юст, профільне відомство. Там їх розглянули і дійшли висновку, що жодних підстав заносити Пугачову до списку іноагентів наразі немає", - йдеться в одному з повідомлень.

Як повідомлялося раніше, голова Федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією Віталій Бородін написав до Генеральної прокуратури донос на легендарну співачку. Він просив визнати Аллу Пугачову особою афілійованою з "іноагентом". Прокуратура перенаправила цей донос у Міністерство юстиції РФ "для розгляду". Цей факт Бородін розцінив як факт початку визнання співачки "іноагентом". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті