Російський Іл-76, який зазнав аварії в Бєлгородській області, летів із Близького Сходу курсом на Москву - ЗМІ

Російський Іл-76, який зазнав аварії в Бєлгородській області, летів із Близького Сходу курсом на Москву. Таку версію висуває ТК "Скринька Пандорі".

"Номер борту Іл-76, що впав, - RA-78830", - йдеться в повідомленні.

"Він летів через Єгипет (пролітав над ним), до цього через Саудівську Аравію, до цього через Червоне море та Іран. Зник з радарів він біля Сирії, а потім полетів до Бєлгорода. З Бєлгорода він здійснив свій останній зліт. Летів у бік центральної частини РФ (північно-східний напрямок польоту), але був збитий біля населеного пункту Яблонове Бєлгородської області", - досить докладно аналізує маршрут борту, що розбився, ТК.

"Жодних ознак, що там могли бути полонені. Усе вказує на те, що він привіз зброю зі Сходу", - резюмує "Скринька Пандорі".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті