Російський Іл-76 упав на зльоті з аеропорту Бєлгорода і летів від російського кордону в бік Москви - ЗМІ

Російський Іл-76 впав на зльоті з аеропорту Бєлгорода і летів від російського кордону в бік Москви. Про це пишуть одразу кілька російських Телеграм-каналів. 

Так, наприклад, Телеграм-канал "Блетгород" опублікував відео, зняте очевидцями падіння, з якого видно, що борт впав одразу після зльоту з аеродрому Бєлгорода і взяв курс углиб Росії. Цей факт дезавуює всі заяви про те, що російський військовий літак етапував українських військовополонених до Бєлгорода - навпаки, Іл-76 летів у протилежному напрямку.

Про те, що на борту літака не було великої кількості українських полонених свідчить і той факт, що на фото з місця аварії немає ознак розкиданих тіл. 

Низка експертів запевняє, що борт, який впав, під номером RA-78830 летів через Єгипет, Саудівську Аравію, Червоне море та Іран, біля Сирії зник із радарів, а потім з'явився над Бєлгородом. Найімовірніше, він перевозив зброю для війни проти України.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті