Російський губернатор повідомив про "стрілецькій бій" з ворогом на території Бєлгородської області

Губернатор російської Бєлгородської області заявив, що на кордоні села Теребрене Краснояружського району йде стрілецький бій. Про це він пише у своєму Телеграм-каналі 17 грудня.

"Під обстрілом ЗСУ знаходиться село Теребрене Краснояружського району. За попередньою інформацією, на кордоні села йде стрілецький бій із противником. Усі профільні відомства тримають ситуацію на контролі. Є пошкодження лінії електропередач у кількох селах. Аварійні та оперативні служби розпочнуть ліквідацію наслідків після погодження з міністерством оборони РФ», — пише Гладков.

У соцмережах пишуть, що на території області знову діє «Легіон Свобода Росії».

"Просто чудово, кордон дірявий,  проникає безперешкодно на територію РФ без будь-яких перешкод, зате всі сили російської армії кинуті на Авдіївку. Так і проморгати вторгнення недовго", - пишуть у пабліках.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті