"Російський добровольчий корпус" проводить очередний рейд на території Бєлгородської області РФ - WarGonzo

"Російський добровольчий корпус" проводить очередний рейд на територію Бєлгородської області РФ. Про це йдеться в повідомленні пропагандистського проєкту WarGonzo в Телеграм.

Російських добровольців, які виступають проти диктатури Путіна, автор допису чомусь називає "власовцями" і стверджує, що вони, силами до батальйону, намагаються перейти кордон у районі ділянки Уразове-Веригівка.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті