Російських студентів замість європейських мов змушують вчити китайську. Англійську мову поки що залишили

Студентів Московського фізико-технічного університету змушують вчити китайську мову як обов'язкову. Про це пишуть російські ЗМІ.

З навчальної програми виключили іспанську, німецьку та французьку мови. Замість них студентам пропонують дві години англійської та китайської.

У прес-службі вишу заявили, що випускники мають спиратися у своїй науковій і дослідницькій роботі на останні наукові публікації, 27% яких написані китайською мовою.

Крім того, у виші мають намір навчити студентів читати технічну документацію, яка в РФ дедалі більше присутня китайською.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті