Російських спортсменів допустять на "Олімпіаду на стероїдах". У баночку можна не писати 

Спортсменів із Росії допустять без обмежень на "Олімпіаду на стероїдах". Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на заяву президента проекту Арона Д'Соуза.

Зазначається, що змагатимуться вони як окремі особи, а не представники Росії. 

"Олімпіада на стероїдах" - це проект, який реалізується за допомогою американського мільярдера і засновника системи PayPal Пітера Тіля. Виходячи з назви, учасникам змагань дозволено вживати стероїди та інші хімічні препарати, заборонені на офіційних спортивних заходах.

Як повідомлялося раніше, частину російських спортсменів було викрито в застосуванні допінгу для перемоги в змаганнях.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті