Російських бійців ППО почали карати за ... успішну роботу українських дронів по нафтопереробних заводах РФ

У Росії військове керівництво почало карати  бійців ППО за успішну роботу українських дронів по нафтопереробних заводах РФ. Про це повідомляє партизанський рух Атеш 26 березня.

"Агент АТЕШ повідомляє, що військовослужбовців із підрозділів ППО карають за успішні атаки українських дронів по НПЗ", — йдеться у повідомленні.

Сили російської ППО мають серйозні труднощі в боротьбі з українськими дронами через недостатню ефективність радіолокаційних станцій у розпізнаванні подібних об'єктів, що значно ускладнює оперативне реагування та протидію безпілотникам.

За інформацією партизанського руху, у російських регіонах, де розташовані потенційні цілі для атак, місцеві жителі почуваються вразливими та безпорадними. 

Деякі російські командири створюють мобільні групи швидкого реагування, але атаки українських безпілотників по нафтопереробних заводах засвідчують недостатню підготовку та відсутність розуміння щодо ефективного застосування таких груп.

"Незважаючи на ці труднощі, керівництво підрозділів ППО вживає жорстких заходів щодо військовослужбовців: зниження у військовому званні, накладення стягнень, а в крайньому випадку навіть відправка на війну в Україну. Це створює додаткову напругу та стрес серед військовослужбовців", — ідеться у повідомленні.

"Збройні сили Росії не мають такого досвіду, як Сили оборони України, які щодня успішно демонструють свою ефективність у протидії дронам іранського виробництва", — зазначають в "АТЕШ".

Одна з останніх атака була на Куйбишевський НПЗ у Самарській області. Завод призупинив роботу після атаки українських безпілотників 23 березня. Британська розвідка зазначала, що удари українських безпілотників по нафтопереробних заводах Росії вивели з ладу одні із найбільших НПЗ.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті