Російською ракетою знищено цілий під'їзд багатоповерхівки у Селидовому: загинула людина, є поранені

Російські війська завдали ракетного удару по Селидовому на Донеччині в ніч на 15 листопада. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у Телеграмі.

В результаті атаки сталося руйнування під’їзду чотирьохповерхового житлового будинку. 

"На жаль, під завалами знайшли тіло загиблої жінки. Ймовірно під руїнами ще залишається щонайменше одна особа", - написав Клименко.

Водночас він додав, що поранення отримали чоловік та жінка, яких доставили до лікарні. Також із однієї з пошкоджених квартир рятувальники допомогли вибратися трьом людям, серед яких була дитина.

Як повідомлялося, щонайменше 28 будинків пошкоджено внаслідок ракетного удару рашистів по Селидовому.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті