Російській стороні за обміном віддали полонених найманців ПВК "Вагнера" - Москалькова

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова повідомила, що в результаті сьогоднішнього обміну полоненими російській стороні передали найманців ПВК "Вагнера".

"Сьогодні "ПВК Вагнера" провели обмін полоненими. Вітаємо наших хлопців із поверненням на Батьківщину. Бажаємо їм і членам їхніх родин усього найкращого", - написала вона у себе в Телеграм.

Як повідомлялося раніше, Україна повернула з полону 106 захисників, які воювали під Бахмутом. Деякі вважалися зниклими безвісти. Також репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті