Російські ЗМІ не можуть визначитися, чи потрапили ЗСУ у "котел" у Бахмуті

Одні з найбільших російських ЗМІ "ТАСС" і "РИА-новости" практично одночасно випустили новини, що суперечать, про ситуацію в Бахмуті.

"Російські сили взяли в котел угруповання українських військових в Артемівську (українська назва — Бахмут). Про це нам повідомив радник глави ДНР Ян Гагін", - повідомило ТАСС вранці 21 квітня.

У свою чергу, "РИА-новости" повідомили, що "ні про яке повне оточення українського угруповання в Артемівську поки не йдеться". Про це агентству повідомило інформоване джерело.

За його словами, зараз тривають запеклі бої у лісопосадках біля траси, яка пов'язує місто з Хромово.

Як повідомлялося раніше, за інформацією Генштаба ЗСУ станом на 21 квітня, за Бахмут продовжуються вестися запеклі бої.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті