Російські військові заявили, що ватажок "ЛНР" Пасічник зазнав важкого отруєння фенольними сполуками у грудні 2023 року

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник у грудні минулого року дістав важке отруєння фенольними сполуками. Про це повідомив начальник російських військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) Ігор Кирилов в ефірі російського телеканала 19 лютого. 

"5 грудня 2023 року глава адміністрації ЛНР Леонід Пасічник дістав важке отруєння фенольними сполуками. Відомі інші випадки отруєння високопоставлених осіб", - сказав Кирилов. 

Він також підтвердив, що в серпні 2022 року був отруєний рицином глава адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо.

Уточнюється, що раніше інформація про отруєння Пасічника ніде не озвучувалася.

Раніше повідомлялося, що підозру отримав колишній помічник глави "ЛНР" Пасічника, який воював в армії РФ і "перекваліфікувався" в гауляйтера Старобільщини.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті