Російські військові дроном тричі атакували міську маршрутку в Херсоні

Російські військові дроном тричі атакували міську маршрутку.  Про це у Фейсбуці повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"Російські військові продовжують тероризувати мирних жителів Херсонської громади та прицільно бити по цивільних об’єктах. Сьогодні під черговий ворожий обстріл потрапив громадський транспорт Херсона. Один із автобусів міського комунального підприємства росіяни тричі атакували дроном. Пошкоджень зазнала і автівка приватного підприємства-перевізника. На щастя, водії та пасажири не були травмовані. Армія терористів, які воюють з мирними жителями, обов'язково за все понесе суворе та справедливе покарання" - написав він.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті