Російські військові безпілотники у Татарстані тепер будуть збирати молоді жінки з Африки

В особливу економічну зону "Алабуга" в Єлабузькому районі Республіки Татарстан РФ привезли понад тисячу молодих африканок для збирання військових безпілотників. Про це пише The Wall Street Journal (WSJ) 28 травня.

"До вільної зони "Алабуга" поїхали понад тисячу жінок з усієї Африки, а цього року, ймовірно, до них приєднається ще тисяча студенток", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зарплата там становить приблизно 1000 доларів на місяць, що майже вдвічі перевищує середню зарплату в Росії.

Уточнюється, що жінки приїжджають до РФ за програмою work-study. 

"Під час вербування агітатори наголошують на антиколоніальній політиці", - пише видання.

Також видання пише, що росіяни активували рекрутинг найманців для війни в Україні, зокрема, у Руанді, Бурунді, Конго та Уганді. Бійців набирають саме для «мʼясних» штурмів. Окрім зарплати $2200, обіцяють медстрахування, російський паспорт для солдата та його родичів.

Раніше повідомлялось, що в російській Єлабузі безпілотники атакували завод, де збирають дрони

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті