Російські військкомати підтвердили розсилку повісток у Петербурзі з попередженням про обмежувальні заходи

Військкомати в Санкт-Петербурзі розсилають військовозобов'язаним повістки з попередженнями про обмежувальні заходи в разі неявки. Про це заявили у пресслужбі Західного військового округу РФ, пише "BBC News. Русская служба" 26 квітня.

"Пресслужба Західного військового округу підтверджує справжність нових повісток", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що в росії набув чинності закон про електронні повістки, що передбачає обмеження, зокрема на виїзд із країни. Військкомати Москви і Петербурга заявляли, що вже зараз у весняний призов електронні повістки будуть приходити в тестовому режимі. Мінцифри РФ водночас заявляло, що регламент для електронних повісток не встановлено, і їх можна вручати тільки в руки.

Раніше повідомлялося, що окупантам не вистачає гарматного м'яса: у Воронежі почали активніше агітувати охочих "заробити" на війні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті