Російські війська знизили темпи наступальних операцій на рубежі Куп'янськ-Сватове-Кремінна - ISW

Росіяни останніми днями знизили темпи наступальних операцій на рубежі Куп'янськ-Сватове-Кремінна. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Останніми днями російські війська знизили темпи локалізованих наступальних дій на рубежі Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Російські та українські офіційні особи дедалі частіше повідомляють про зменшення наземних атак Росії на Куп’янському та Лиманському напрямках, що свідчить про те, що українські наступальні операції відвели російські війська від лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна та значно погіршили наступальні зусилля Росії на цій лінії", - йдеться у повідомленні.

ISW раніше оцінювало, що російські наступальні операції в районі Куп’янськ-Сватове-Кремінна мали на меті притиснути українські сили на цій лінії та відвести їх від більш критичних ділянок фронту.

Як повідомлялося раніше, Сили оборони продовжують наступати на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті