Російські війська завдали удару "Іскандером" по Костянтинівці: серед поранених – дитина

Окупанти зранку завдали ракетного удару з "Іскандеру" по Костянтинівці Донецькій області, та поранили чотирьох мешканців, в тому числі дитину. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на очільника МВА Олексія Рослова 8 жовтня.

"Обстріл відбувся о 6:25 крилатою ракетою "Іскандер". Наразі відомо про 4-х поранених, з них одна дитина (2014 р.н.)", — зазначив Рослов.

За інформацією очільника Костянтинівської МВА, внаслідок обстрілу пошкоджені 10 багатоповерхівок, 19 приватних будинків, газогін, електромережа.

Як повідомлялось раніше, окупанти вночі випустили по Херсону 18 снарядів: є поранені, у тому числі дитина.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Всі статті