Російські війська вбили людину на Донеччині, ще чотирьох жителів поранили. Зруйновано 29 цивільних об’єктів

За добу поліція зафіксувала 2648 ворожих ударів по Донеччині: російські війська вбили людину, ще чотирьох мирних жителів поранили. Про це 23 травня повідомляє у Телеграм поліція регіону.

Під вогнем перебували 11 населених пунктів: міста Гірник, Курахове, Лиман, Торецьк, селища Велика Новосілка, Гостре, Північне, села Ганнівка, Новожеланне, Новомиколаївка, Успенівка.

Руйнувань зазнали 29 цивільних об’єктів -  17 житлових будинків, магазин, гуртожиток, адмінбудівля, транспорт і критична інфраструктура. 

У Торецьку внаслідок артилерійського обстрілу загинула цивільна особа, пошкоджено приватну оселю.

Авіаудар росія завдала по Північному – поранила трьох мешканців, пошкодила три будинки.

П’ять разів окупанти обстріляли Лиман – одна людина зазнала травм, пошкоджено 5 приватних осель, магазин, адмінбудівлю, два газогони та цивільне авто.

Крім того, в ніч на 23 травня ворог накрив з РСЗВ «Смерч» житловий сектор Костянтинівки. Пошкоджено щонайменше 4 приватних будинки, два газогони.

Донецька ОВА повідомляє у Телеграм, що за добу з лінії фронту евакуйовано ще 384 людини, у тому числі 35 дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті