Російські війська стали частіше використовувати балістичні засоби, які складніше збивати українській ППО - Ігнат

Російські віійська збільшили кількість використання балістичних засобів повітряного нападу, які складніше збивати українській ППО. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Юрій Ігнат.

За його словами, зростання можна простежити з 29 грудня, коли була одна з наймасштабніших атак по території України із застосуванням 158 засобів повітряного нападу.

Юрій Ігнат зазначив, що ворог використовує балістичні ракети Іскандер-М, аеробалістичні ракети «Кинджал», крилаті ракети Х-22, які атакують при заході на ціль вже по балістичній траєкторії, і ракети С-300.

«Ворог розуміє, що ми маємо певні можливості щодо збиття «шахедів», крилатих  ракет. Тому ворог частіше вдається до застосування балістики, яку збивати можуть лише спеціальні засоби, яких у нас не так багато», — пояснив він.

Водночас Юрій Ігнат наголосив, що Сили оборони також використовують так звані пасивні засоби захисту і противник часто б’є по хибних цілях.

«І часто балістика не долітає. Є різні причини, одна з них — якість ракет стає дедалі гіршою», — сказав він.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті