Російські війська сьогодні вночі ракетами вдарили по Костянтинівці: пошкоджено щонайменше 18 цивільних об’єктів

Російські війська сьогодні вночі ракетами вдарили по Костянтинівці в Донецькій області. Унаслідок ворожої атаки постраждав відділ поліції, а також лікарня.Про це повідомляє поліція Донецької області.

"У Костянтинівці пошкоджено щонайменше 18 цивільних об’єктів: поліція документує наслідки російського обстрілу. Сьогодні вночі росія вдарила по місту чотирма ракетами «С-300». Інформації про постраждалих не надходило", - йдеться у повідомленні.

Одна з ракет поцілила в адмінбудівлю поліції. Це вже 37-й пошкоджений поліцейський відділок Донеччини.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті