Російські війська скинули авіабомбу на приватний будинок на Донеччині: загинула ціла родина

Війська росії скинули на приватний будинок у с. Ізмайлівка Покровського району  авіабомбу 28 серпня. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура. 

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

"Засіб ураження поцілив по приватному сектору, влучивши у будинок. Під завалами домоволодіння загинула ціла родина – 45 та 53-річні батьки, а також їх син 17 і донька 24 років. Їх тіла з-під рештків оселі деблокували рятувальники.  Попередньо, ворог завдав удар з використанням керованої авіаційної бомби", - йдеться у повідомленні.

Прокурори вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил рф. 

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.06.2025
10:23

«Друга половина року буде переломною». Російські ЗМІ про Україну

У Москві радіють, що США переключилися на ситуацію навколо Близького Сходу і тепер Київ «залишився без наймогутнішого і найбагатшого союзника».
Країна
17.06.2025
15:00

Роман Світан: Росія спішно формує нові резерви, щоб активізувати наступ до кінця літа

Треба поставити в стрій правоохоронців. Інших варіантів просто не існує. Ми не можемо закупити північнокорейських солдатів. Але у нас є свої — сотні тисяч правоохоронців і силовиків всередині країни, які навчені як мінімум оборонним діям. Їм не...
Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Всі статті