Російські війська протягом дня тричі обстріляли громаду Нікопольського району з важкої артилерії: постраждав чоловік

Російські війська 9 березня протягом дня тричі обстріляли Червоногригорівську громаду Нікопольського району з важкої артилерії. Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у Телеграм.

"Терор Нікопольського району не припиняється. Є постраждалий. Протягом дня окупаційна армія РФ тричі завдала ударів по Червоногригорівській громаді з важкої артилерії", - написав Лукашук.

Унаслідок артобстрілу 73-річний чоловік дістав поранення, постраждалого ушпиталили. Зараз він у лікарні у стабільному стані. У громаді пошкоджено з десяток приватних будинків і три господарські споруди.

В інших районах області протягом дня було тихо.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті