Російські війська практично захопили зруйноване Веселе під Соледаром - Deepstate

Російські війська практично захопили зруйнований населений пункт Веселе під Соледаром. Про це повідомляє Deepstate.

"Бахмутський напрямок - противник практично захопив Веселе, крайня лінія ворога у селі на доуточненні. Крім того, уточнюємо обставини втрати позиції та спроб їх відбити. Кацапи намагалися покращити тактичне положення біля Кліщіївки, успіху не мали" - зазначають аналітики.

Також за даними Deepstate, росіяни відбили частину позицій біля Орлянки на Сватівському напрямку, а на схід від Табаївки - прорвали.

"На Авдіївському напрямку - важкі останні дні для Авдіївки. Ворог 17 і 18 січня завдав майже 100 ударів КАБами по місту. Тривають зіткнення у Степовому, піхота ворога намагалася закріпитися на північних околицях села, але бійці Сил Оборони завдали суттєвих втрат противнику. Південніше Авдіївки вкрай важка ситуація, підари просунулися західніше дачного поселення "Виноградники", а також проводили штурмові дії на "Царську охоту" та сусідні позиції. Ситуація невідома. Кацапи продовжують тиск з Мар'їнки на Георгієвку та проводять штурмові дії з півночі та півдня Новомихайлівки, намагаючись взяти село в кліщі" - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті