Російські війська обстріляли Нікопольщину: є поранений

Російські війська продовжували обстріли Нікопольського району 12 травня, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Гучно знову було на Нікопольщині. Від артилерійських обстрілів здригалася земля у Марганецькій громаді та самому Нікополі. Останньому дісталося найбільше. Поранення отримав 29-річний чоловік. Він у лікарні в задовільному стані. Жінку 71 року рятувальники звільнили з понівеченого будинку. Загалом у місті зруйновано 3 приватні оселі, ще 7 – пошкоджені. Потрощені й 7 господарських споруд, 1 – знищена. Побиті авто, паркани, лінії електропередач та газогони", - зазначив Лисак.

За його словами, є руйнування церкви, адмінбудівлі та магазину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті