Російські війська атакували приватний сектор Костянтинівки на Донеччині

Російські окупанти здійснили атаку на Костянтинівка Донецької області та поцілили в приватний сектор у лівобережній частині міста. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали.

Відомо, що обстріл стався напередодні ввечері. За попередньою інформацією, загиблих та поранених серед мирних жителів немає.

За даними пабліків, руйнування отримало нежитлове приміщення. Також вилетіли вікна і зазнали пошкоджень дахи в низці будинків у приватному секторі Лівобережжя. 

Очільник міської адміністрації Олексій Рослов уточнив, що всі служби працюють на місці обстрілу, наслідки наразі з'ясовуються.

Як повідомлялося, на Донеччині ракетного удару зазнав Українськ.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті