Російські туристи майже добу не можуть полетіти до Туреччини з аеропорту Внуково

Туристи з РФ майже добу не можуть полетіти з Москви на відпочинок до Туреччини. Про це повідомили російські Телеграм-канали 1 липня.

"Близько двох сотень пасажирів рейсу Москва - Анталья турецької авіакомпанії A-Jet мали ще напередодні вирушити на узбережжя. Однак спочатку їхній виліт затримали на три години, пізніше - на п'ять, а потім - на 14 годин. За останніми даними, борт із туристами повинен буде вилетіти з аеропорту "Внуково" сьогодні о 14:00, хоча спочатку виліт планувався вчора о 13:40", - сказано в повідомленні.

За словами пасажирів, частину з них поселили в готель, інші змогли виїхати додому. 

"При цьому туристи незадоволені через те, що в них згорають дні відпустки і гроші за проживання в готелях Анталії", - сказано також у повідомленні. 

В авіакомпанії причини затримки не пояснили. 

Раніше повідомлялося, що в росії пожежа в одному з аеропортів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті