Російські силовики в Шебекинському окрузі РФ накривають артилерією цивільне населення: двоє загиблих в обстріляній машині - "Свободная Россия"

Російські силовики в Шебекинському окрузі накривають артилерією цивільне населення. Про це йдеться в повідомленні Легіону "Свободная Россия" в Телеграм.

"У нас активні бої на околицях с. Нова Таволжанка... Війська режиму, точно так само, як і під Грайвороном, не рахуються з цивільним населенням. Вогнем артилерії накривають будь-які точки, де засікають рух легіонерів і РДК. Під Таволжанкою противник знищив машину "Рено" з цивільними, прийнявши її за машину з нашою диверсійною групою. Щонайменше двоє цивільних загинули, і це прямий наслідок непрофесіоналізму путінської армії", - наголошується в ньому.

Раніше повідомлялося, що в Шебекинському окрузі Бєлгородської області РФ боєприпас розірвався на автомобільній трасі. 2 людини загинули, ще 2 важко поранені.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті