Російські снаряди пошкодили дві лікарні, школу та десяток будинків в Донецькій області

Військві РФ протягом доби обстрілювали низку міст та селищ на Донеччині, внаслідок чого пошкоджено житловий фонд та соціальна інфраструктура. Про це у Телеграмі написав голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Так, на території Курахівській громаді обстрілом пошкоджено три будинки в Острівському, п’ятиповерхівка та освітній заклад зазнали руйнування у Гірнику та виправний заклад у Гострому, сільгосппідприємство потратило під ворожий удар у Кураховому. 

У Торецьку російськими снарядами пошкоджено дев’ятиповерхівку, бібліотеку, два медзаклади, у Нью-Йорку – будинок та котельню. 

У Костянтинівці  зазнали пошкоджень вісім приватних будинків, ще один - у Майському.

у Кривій Луці Лиманської громади пошкоджено господарчу споруду.

«Всього за добу росіяни вбили одного жителя Донеччини, поранили ще шістьох», - повідомив Кириленко та опублікував фото наслідків ворожих ударів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті