Російські снаряди пошкодили дві лікарні, школу та десяток будинків в Донецькій області

Військві РФ протягом доби обстрілювали низку міст та селищ на Донеччині, внаслідок чого пошкоджено житловий фонд та соціальна інфраструктура. Про це у Телеграмі написав голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Так, на території Курахівській громаді обстрілом пошкоджено три будинки в Острівському, п’ятиповерхівка та освітній заклад зазнали руйнування у Гірнику та виправний заклад у Гострому, сільгосппідприємство потратило під ворожий удар у Кураховому. 

У Торецьку російськими снарядами пошкоджено дев’ятиповерхівку, бібліотеку, два медзаклади, у Нью-Йорку – будинок та котельню. 

У Костянтинівці  зазнали пошкоджень вісім приватних будинків, ще один - у Майському.

у Кривій Луці Лиманської громади пошкоджено господарчу споруду.

«Всього за добу росіяни вбили одного жителя Донеччини, поранили ще шістьох», - повідомив Кириленко та опублікував фото наслідків ворожих ударів.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті