Російські снаряди двічі влучили в багатоповерхівку та зруйнували один з корпусів школи в Херсоні

Російські війська випустили з десяток снарядів по житловим кварталам Херсона протягом доби. Про це повідомив у Телеграмі 11 грудня голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Окупанти не припиняють свій терор. Цілять по житлових будинках. Одна з багатоповерхівок двічі за добу ставала ворожою мішенню. Є руйнування в освітньому закладі", - написав він. 

На опублікованих кадрах видно значні руйнування в одному з корпусів місцевої школи. Натомість у багатоповерхівці через "прильоти" повилітали вікна у близько 20 квартирах, є пошкодження фасаду будинку.

Унаслідок ворожого обстрілу Херсона постраждала жінка.

Як повідомлялося, у Херсоні після російського обстрілу рятувальники виявили нерозірваний снаряд в одній із квартир.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті