Російські ракети пошкодили десятки житлових будинків у 15 містах і селищах Донеччини

Російські війська завдали два ракетних удари по Краматорську та Костянтинівці на Донеччині, а також обстрілювали з різного озброєння ще близько 15 населених пунктів регіону минулої доби. Про це 15 травня повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

В Краматорську ракета зруйнувала будинок, мешканці якого евакуювалися. В Костянтинівці пошкоджено десять приватних будинків, сім багатоповерхівок та школу. Обійшлося Без жертв.

Армія РФ також випускала снаряди по містам Авдіївка, Курахове, Мар'їнка Торецьк, Сіверськ, смт Острівське, Гірник, Дружба, Північне, селам Вовченка, Пречистівка та Шевченко.

Руйнувань зазнали щонайменше 30 багатоповерхових та приватних осель і соціальна інфраструктура, - йдеться у повідомленні.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті