Російські пропагандисти вкотре опублікували фейкову обкладинку німецького журналу Eulenspiegel. Цього разу із загиблими українськими військовими

Російські пропагандисти вкотре опублікували фейкову обкладинку німецького журналу Eulenspiegel. Нібито сатиричний журнал на обкладинці червневого випуску (журнал щомісячний) виклав із фігурок, що зображують загиблих українських солдатів, слово "контрнаступ".

Насправді обкладинка свіжого випуску Eulenspiegel виглядає так:

Показово, що російська пропаганда для фабрикації фейків не вперше використовує мало кому відомий у РФ німецький журнал. Так, тому ж червневому випуску Eulenspiegel, повідомляє "Центр протидії дезінформації", вже приписували обкладинку з написом "Україна продовжує збирати по світу гроші на своє самогубство".

 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті