Російські пропагандисти "похвалилися" трофеями: символіку Удмуртії видали за шеврони "канадських найманців"

Російські пропагандисти "Первого канала" у своєму репортажі видали символіку Удмуртії за шеврони "канадських найманців". 

Розповідаючи про трофеї російської армії, репортер показав шеврони із зображенням герба і прапора... і назвав їх відзнаками "канадських найманців, які воюють на боці України". Сюжет встигли показати в неділю тільки на Далекому Сході, потім помилку помітили і вирізали його з випуску новин, які транслювалися на центральну частину Росії.

 
 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті