Російські пропагандисти "перевзуваються в повітрі" і відмовляються від своїх заяв про причетність ЗС РФ до підриву Каховської дамби

Рашист Єгор Гузенко (він же - "блогер" Позивний Тринадцятий) різко змінив "версію" про те, хто ж насправді підірвав греблю Каховської ГЕС.

Відразу після НП він радісно повідомив, що її підірвали ЗС РФ, "щоб Україна забула про наступ на Херсонському напрямку". Він з усмішкою говорив, що "можна хоч усі дамби на Дніпрі підірвати" і що "є ще ГЕС, з якими варто розібратися".

Через деякий час він відмовився від цієї "версії" і в руслі російської пропаганди почав розповідати, що дамбу нібито зруйнували українські війська.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті