Російські пропагандисти лякають місцевих жителів ракетами HIMARS, які здатні... пробити дерев'яну балку в приватному будинку 

Російські пропагандисти намагаються показати, що ЗСУ використовує дефіцитні високоточні ракети для ударів по приватних будинках. При цьому вони демонструють «наслідки» прильоту нібито цього потужного боєприпасу, які очевидно не відповідають бойовим характеристикам ракети. 

Снаряд M31 (GMLRS UNITARY), яким начебто 2 червня обстріляли Горняцький район окупованої Макіївки, - керований 227-мм реактивний снаряд з унітарною осколково-фугасною частиною вагою 91 кг. Бойова частина містить 23 кг бризантної вибухової речовини. Дальність стрільби від 15 до 84 км.  

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті