Російські окупаційні війська за добу випустили по Херсонщині майже 90 снарядів

Російські окупаційні війська за добу здійснили 21 обстріл Херсонської області, випустивши 88 снарядів. Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін 19 лютого.

"За минулу добу противник здійснив 21 обстріл, випустивши 88 снарядів, із застосуванням артилерії, мінометів і БПЛА. По місту Херсон ворог спрямував 16 снарядів", - написав він y Telegram.

Російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області та припортову інфраструктуру міста Херсон.

Унаслідок ворожих обстрілів за минулу добу постраждалих не було.

Також сьогодні зранку росіяни обстрілюють Херсон. У місті лунають вибухи, повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

"Херсон під ворожим вогнем! Кілька вибухів пролунали у прибережних зонах. Будьте обережні! Перейдіть до більш безпечних місць!", - йдеться в повідомленні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
18.08.2025
11:10

"Велика угода" чи легалізація окупації? Аналіз зустрічі Трампа та Путіна на Алясці — політолог Костянтин Матвієнко

Що реально стоїть за вимогами Путіна, якою може бути лінія Вашингтона після "Аляски" і чи піде Україна на вимоги російського диктатора, які начебто підтримав американський лідер?
Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Всі статті