Російські окупанти знищили щонайменше третину лісового фонду Луганської області й природоохоронні території

Росіяни знищили щонайменше третину лісового фонду Луганщини. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі.

Один з найбільших лісів українського сходу, унікальні степи в первозданному вигляді та десятки заказників із рідкісними видами флори та фауни. 

"Луганщина мала величезний потенціал природо-заповідного фонду – загалом більше 95 тисяч гектарів. Все це сьогодні повністю знищують росіяни. Оцінити збитки, завдані довкіллю на сьогодні, складно. Втім, завдяки дистанційному зондуванню земельних ділянок за допомогою супутникових технологій, та використанню інших сучасних методик, обласній екоінспекції вдалося встановити дані про знищення понад 26 тисяч гектарів лісового фонду Луганщини", - сказано в повідомленні.

Понад 180 мільярдів гривень, за попередніми підрахунками, складає матеріальна шкода, заподіяна внаслідок пожеж. 

Зазначається, що були пошкоджені території Національного природного парку "Кремінські ліси", гідрологічного заказнику "Кремінські каптажі", частина Луганського природного заповіднику "Трьохізбенський степ" та заповідне урочище "Дубовий гай".

Раніше повідомлялось, що окупанти влаштували артилерійський полігон на території державного ландшафтного заказника на Херсонщині.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті