Російські окупанти знищили останній український мурал в Маріуполі

Російські окупанти знищили останній український мурал в Маріуполі по проспекту Миру, 107. Про це у Телеграм повідомляє міська рада Маріуполя.

"Загарбники зруйнували мурал проти насилля. Його намалював художник Олександр Корбан у 2020 році на стіні багатоповерхівки по проспекту Миру, 107. Це частина загального ансамблю площі Свободи. Як і мурал «Мілана», який росіяни знищили перед цим. На муралі було зображено жінку, яка змогла розірвати коло насилля та почати нове життя. Це був символ свободи, миру та права на щастя", - йдеться у повідомленні.

"Окупанти демонструють, що для них свобода та гідність - нічого не варті. Тому знищують будь-який натяк на можливість вільного та мирного життя", - констатує міська рада.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті