Російські окупанти "впустили" 250-кілограмову авіабомбу біля донецької лікарні

Авіабомбу вагою 250 кг "впустили" російські окупанти біля лікарні в Донецьку у минулу середу, 12 червня. Про це з посиланням на місцеві пабліки пише Телеграм-канал "Донбасс. Важно".

"Росіяни "впустили" 250-кілограмову авіабомбу біля лікарні в Донецьку. Місцеві соцмережі публікують фото бомби з модулем УМПК, яка встряла в землю біля 14-ї лікарні в Петровському районі міста. Експерти впізнали в ній авіабомбу ОФАБ-250", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що таке в Донецьку трапляється не вперше: 12 березня 2023 року російська авіація залишила "подарунок" у вигляді півтонної бомби мешканцям по вулиці Грекова. Того дня поруч було знайдено деталі від такого ж УМПК.

Раніше повідомлялося, що росіяни "впустили" на приватний сектор окупованого Рубіжного Луганської області авіабомбу "ФАБ-250".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті