Російські окупанти 11 разів обстріляли міста і селища Донецької області: пошкоджено десятки будинків 

Два об'єкти інфраструктури постраждало внаслідок обстрілів російськими окупантами Торецька Бахмутського району Донецької області. Про це йдеться в повідомленні голови обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

Крім того, за його словами, два будинки пошкоджено в Южному та 13 будинків у Часовоярській громаді. У Сіверську пошкоджено будинок і 2 нежитлових приміщення.

Також унаслідок ворожих обстрілів пошкоджено 3 двоповерхові будинки в Острому Курахівської громади, зруйновано будинок у Торському, пошкоджено 3 будинки в Зарічному, 4 - у Закитному Лиманської громади, 6 будинків у Веролюбівці та 1 - у Стінках Костянтинівської громади.

Загалом за добу окупанти 11 разів обстріляли населені пункти Донецької області. 

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті