Російські обстріли вбили жінку та поранили ще сімох людей у Донецькій області

Російські війська 1 червня завдали декілька ударів по Донецькій області, унаслідок чого загинула мирна жителька, ще семеро людей зазнали поранень. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Встановлено, що в четвер загарбники вдарили по населених пунктах регіону, використавши, зокрема, авіаційні бомби ФАБ-250 й артилерію.

Ворожих обстрілів зазнали, зокрема, Красногорівка, Нью Йорк, Торецьк, Ласточкине й Антонівка. Поранення різного ступеня тяжкості дістали семеро цивільних. В Авдіївці внаслідок скоєного росіянами танкового обстрілу загинула 47-річна жінка.

За фактами порушення законів і звичаїв війни (ч. ч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України) відкриті кримінальні провадження.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті