Російські бомбардувальники здійснили посадку на аеродромі "Енгельс"

Російські бомбардувальники Ту-95мс, які летіли у південно-східному напрямку,  здійснили посадку на аеродромі "Енгельс", повідомила прес-служба Повітряних сил ЗСУ.

"За підтвердженою інформацією, станом на 22.45 всі борти Ту-95мс здійснили посадку на аеродромі базування стратегічної авіації "Енгельс" (Саратівська область)", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у  Повітряних Силах ЗСУ повідомило про чотири російських стратегічних бомбардувальника Ту-95мс, які здійснили здійснюють політ у південно-східному напрямку. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті