Російські артисти за свої гроші віддають свої пісні та кліпи на експертизу щодо відповідності "скрепам"

Російські музиканти почали віддавати свої треки на спеціальну експертизу. Про це пише прокремлівський Телеграм-канал Mash. Метою експертизи є перевірка текстів на порушення законодавства, а також на можливу образу чиїхось почуттів.

Три юридичні центри в Москві з початку року провели 28 комплексних лінгвістичних експертиз 134 пісень. Увагу звертали на ненормативну лексику, пропаганду наркотиків, ЛГБТ, екстремізм та інші порушення російського законодавства на кшталт "дискредитації армії" або "образи представника влади".

Оплачують цю роботу артисти зі своєї кишені. Перевірка текстів на відповідність "скрепам" займає приблизно два тижні і коштує близько 60 тисяч рублів за 12 пісень. 

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті