Російське ФСБ повідомило, що мешканець Барнаула отруїв воду, яку мали відправити тим, хто воює у зоні "СВО"

 У росії житель Барнаула отруїв воду, яка призначалася для мобілізованих. Він нібито зняв процес на відео і відправив його українцям - посилаючись на ФСБ, пишуть росЗМІ 20 вересня.

"Повідомлення про арешт барнаульця поширено ФСБ 20 вересня. Повідомляється, що так житель Алтайського краю хотів допомогти ЗСУ. Процес забруднення води він зняв на відео і відправив якимось співрозмовникам на території України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вода мала бути відправлена в "зону СВО", але мобілізовані випити її не встигли.

Як саме була отруєна вода, ФСБ не повідомляє. Кримінальні справи порушено за статтями про замах на держзраду і замах на теракт.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті